Monokripto harici yatırım yöntemlerine %10 Spor Günlük Kayıp - Discount

Monokripto harici yatırım yöntemlerine %10 Spor Günlük Kayıp-Discount

- Bu promosyon Monokripto harici yatırım yöntemlerini kullanan üyelerimiz faydalanmaktadır.

- Bu bonustan faydalanabilmeniz için karışık bahis şeklinde değil sadece Spor bölümünde kaybınız olması gerekmektedir.

- Bu promosyon herhangi bir farklı promosyonla birleştirilemez.

- Açıkta bahsiniz olmaması durumunda ve bakiyeniz 3₺'nin altında olması durumunda bu promosyondan yararlanabilirsiniz.

- Kayıp bonusunuz, yatırmış olup kaybettiğiniz ana para karşılığında verilecektir.

- Yatırım sonrası, kayıp bonusu günlük talep edilmektedir.

- Gün içerisinde, 00:00 - 23:59 saatleri arası yapmış olduğunuz yatırımlar ve çekimler sonucu zararda iseniz, ertesi gün 24 saat içinde kayıp bonusunuzu talep edebilirsiniz.

- Örneğin 13 Ocak tarihinden yatırım-çekim grafiğinde zararda iseniz, 14 Ocak tarihinde kayıp bonusu talep edebilirsiniz.

- Kazandığınız kayıp bonusunu çekebilmeniz için en az 2 maç olmalı ve bir maçın oranı 1.40 olmalı. Sonrasında diğer oyunlara aktarım sağlanabilir.

- Çekim sağladığınız esnada, çevrim tamamlandıysa açıkta bahsiniz bulunabilir oyunlarınıza devam edebilirsiniz.

- Tanımlanan kayıp bonus miktarının çekim esnasında herhangi bir kat sınırı bulunmamaktadır ve bakiyeniz çekim sonrası silinmeyecektir.

- Kayıp bonusu sonrası çekimler, 24 saat içerisinde yatırmış olduğunuz miktar üzerinden, çekim yöntem kurallarımıza göre çekilebilir.

- Genel Yatırım/Çekim arasındaki fark durumuna göre çekiminiz, yatırımınızdan yüksek ise kayıp bonus promosyonumuzdan yararlanamazsınız.

- Genel Yatırım/Çekim arasındaki fark, son yatırımınızdan daha düşükse, kayıp bonusu hesaplanmasında genel yatırım-çekim arasındaki fark baz alınacaktır.

- Bonus Kural, Oyun Kuralları İhlali yapılması ve Fraud ekiplerimiz tarafından tespit edilmesi durumunda doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu değildir. 

- Biabet kural ihlali, bonus ihlali vb. durumlarda bonusu iptal etme, yatırımı iade edip kazanç silme hakkını ve değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

- Çoklu IP girişi, cihaz girişi, çoklu hesap gibi kayıp kural ihlallerinin tespit edilmesi durumunda, yeni açılan hesabın çekimleri 30 gün boyunca bloklanacaktır.

- Kampanya 30 Nisan 2023 23:59 tarihine kadar geçerlidir.

Bu içerik yardımcı oldu mu?

Başka sorularınız var mı? Bir talep gönder.