Biabet Pragmatic Yüksek Kazanç Turnuvası


Ödül havuzu ve dağılımı aşağıdaki gibidir;

Biabet Pragmatic Yüksek Kazanç Turnuvası etkinliği çerçevesinde her hafta 85.000 TL, her ay 340.000 TL ödül dağıtıyoruz.

Genel kurallar ve şartlar
1- Turnuva başlangıç ve bitiş tarihleri: 25.11.2022 00:01 - 02.12.2022 23:59 (Gmt +3)
2- Turnuvaya katılım sağlayabilmek için belirtilen oyunlarda 4 TL ve üzerinde 1 defa spin atmanız yeterlidir. (Freespin satın alınan roundlar geçerlidir.)
3- Turnuva ödül havuzu 85.000 TRY'dir.
4- Turnuva sadece Biabet üyelerine özeldir.


Nasıl Kazanılır? (Turnuva boyunca kazançlardan elde edilen puanların toplamı)
1-) Puanlar, Turnuva boyunca kazançlardan elde edilen puanların toplamı baz alınarak sistem tarafından otomatik olarak hesaplanır ve oyuncunun skor tablosundaki yerini belirlenir.
2-) Turnuvaya katılım sağlayabilmek için "Pragmatic Play" sağlayıcısına ait aşağıda belirtilen oyunlarda 4 TL ve üzeri spin oynamalısınız.
3-) Lider tablosu gerçek zamanlı olarak güncellenir. İlerlemenizin ""siz"" olarak listelendiğini ve diğer oyuncuların yalnızca turnuva kimliklerini ve puanlarını tabloda göreceksiniz.

Turnuvaya Dahil Olan Oyunlar
Gates of Olympus, Sweet Bonanza Xmas, Sweet Bonanza, Mystic Chief, Chilli Heat Megaways, Starlight Princess, Fruit Party, Fruit Party 2, Bigger Bass Bonanza, Big Bas Bonanza, Big Bas Bonanza Megaways, Book of Fallen, Bounty Gold, Power of Thor Megaways, Treasure Wild, Wild west Gold, Release the kraken, Spartan King, Madame destiny, Madame Destiny Megaways, Gems Bonanza, Return of Dead, Buffalo king, Buffalo King Megaways, Dog House, Dog House Megaways, Juicy Fruits, Drago - Jewels of fortune.
Book of Vikings, Magician's Secret, Crystal Caverns, SuperX, Santa's Wonderland, Bounty Gold, Elemental Gems Megaways, The, Ultimate 5, Colossal Cash Zone, Gates of Valhalla, Rock Vegas, Gold Party, Wild Depths, Queenie, Extra Juicy Megaways™, Snakes and Ladders Megadice™, Might of Ra™, Barn Festival, Tic Tac take, Rainbow Gold, Wild Beach Party, Goblin Heist Powernudge, North Guardians, Spirit of Adventure, Clover Gold, Eye of Cleopatra™, Drill that Gold, Barn Festival, Cleocatra, Wild West Gold Megaways, Zombie Carnival, Fortune of Giza, Queen of Gods, Cash Petrol, Big Bass Splash, Sugar Rush.Ödüller turnuvanın bitiminden en geç 72 saat sonrasında kullanıcı hesaplarına aktarılacaktır. Genel Hüküm ve Koşullar Geçerlidir. Mevcut turnuvanın kurallarını herhangi bir noktada önceden haber vermeksizin değiştirme hakkımız saklı tutarız.
 

Bu içerik yardımcı oldu mu?

Başka sorularınız var mı? Bir talep gönder.