Monokripto harici yatırım yöntemlerine %10 Spor Anlık Kayıp-Discount

Monokripto harici yatırım yöntemlerine %10 Spor Anlık Kayıp-Discount

- Bu promosyon 1 Kasım 2022 00:00 tarihinden sonraki yatırımlar için geçerlidir.

- Bu promosyon Monokripto harici yatırım yöntemlerini kullanan üyelerimiz faydalanmaktadır.

- Bu bonustan faydalanabilmeniz için karışık bahis şeklinde değil sadece Spor bölümünde kaybınız olması gerekmektedir.

- Bu promosyon herhangi bir farklı promosyonla birleştirilemez.

- Açıkta bahsiniz olmaması durumunda ve bakiyeniz 3₺'nin altında olması durumunda bu promosyondan yararlanabilirsiniz.

- Kayıp bonusunuz, yatırmış olup kaybettiğiniz ana para karşılığında verilecektir.

- Kazandığınız kayıp bonusunu çekebilmeniz için en az 2 maç olmalı ve bir maçın oranı 1.40 olmalı. Sonrasında diğer oyunlara aktarım sağlanabilir.

- Çekim sağladığınız esnada, çevrim tamamlandıysa açıkta bahsiniz bulunabilir oyunlarınıza devam edebilirsiniz.

- Tanımlanan kayıp bonus miktarının çekim esnasında herhangi bir kat sınırı bulunmamaktadır ve bakiyeniz çekim sonrası silinmeyecektir.

- Kayıp sonrası çekimler, 24 saat içerisinde yatırmış olduğunuz miktar üzerinden, çekim yöntem kurallarımıza göre çekilebilir.

- Çekim sonrasındaki yatırımlarınıza kayıp bonus talep edebilirsiniz. Son işleminizin çekim olması durumunda maalesef kayıp bonus promosyonumuzdan yararlanamazsınız.

- Yatırım sonrası kayıp bonusu anlık talep edilmektedir, her yatırım sonrası kayıp bonus hakkınız mevcutsa yararlanabilirsiniz. Önceki yatırımlarınıza kayıp bonusu verilmemektedir ve toplu kayıp bonus talepleri geçersiz sayılmaktadır.

- Genel Yatırım/Çekim arasındaki fark durumuna göre çekiminiz, yatırımınızdan yüksek ise kayıp bonus promosyonumuzdan yararlanamazsınız.

- Genel Yatırım/Çekim arasındaki fark, son yatırımınızdan daha düşükse, kayıp bonusu hesaplanmasında genel yatırım-çekim arasındaki fark baz alınacaktır.

- Bonus Kural, Oyun Kuralları İhlali yapılması ve Fraud ekiplerimiz tarafından tespit edilmesi durumunda doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu değildir. 

- Biabet kural ihlali, bonus ihlali vb. durumlarda bonusu iptal etme, yatırımı iade edip kazanç silme hakkını ve değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 

Bu içerik yardımcı oldu mu?

Başka sorularınız var mı? Bir talep gönder.