Monokripto %15 Crash Anlık Kayıp-Discount

Monokripto %15 Crash Anlık Kayıp-Discount

- Bu promosyon Monokripto yatırımcılarına %15 olarak verilmektedir.

- Almış olduğunuz discountu sadece Crash alanlarında kullanabilirsiniz.

- Bu promosyon herhangi bir farklı promosyonla birleştirilemez.

- Açıkta bahsiniz olmaması durumunda ve bakiyeniz 3₺'nin altında olması durumunda bu promosyondan yararlanabilirsiniz.

- Kayıp bonusunuz, yatırmış olup kaybettiğiniz ana para karşılığında verilecektir.

- Yatırım sonrası, kayıp bonusu anlık talep edilmektedir, her yatırım sonrası kayıp bonus hakkınız mevcutsa yararlanabilirsiniz. Önceki yatırımlarınıza kayıp bonusu verilmemektedir ve toplu kayıp bonus talepleri geçersiz sayılmaktadır. 

- Tanımlanan kayıp bonus miktarı kadar bahis almanız durumunda çevrim tamamlanmaktadır.

- Çekim sağladığınız esnada, çevrim tamamlandıysa açıkta bahsiniz bulunabilir oyunlarınıza devam edebilirsiniz.

- Tanımlanan kayıp bonus miktarının çekim esnasında herhangi bir kat sınırı bulunmamaktadır ve bakiyeniz çekim sonrası silinmeyecektir.

- Kayıp bonusu sonrası çekimler, 24 saat içerisinde yatırmış olduğunuz miktar üzerinden, çekim yöntem kurallarımıza göre çekilebilir.

- Çekim sonrasındaki yatırımlarınıza kayıp bonus talep edebilirsiniz. Son işleminizin çekim olması durumunda maalesef kayıp bonus promosyonumuzdan yararlanamazsınız.

- Genel Yatırım/Çekim arasındaki fark durumuna göre çekiminiz, yatırımınızdan yüksek ise kayıp bonus promosyonumuzdan yararlanamazsınız.

- Genel Yatırım/Çekim arasındaki fark, son yatırımınızdan daha düşükse, kayıp bonusu hesaplanmasında genel yatırım-çekim arasındaki fark baz alınacaktır.

- Bonus Kural, Oyun Kuralları İhlali yapılması ve Fraud ekiplerimiz tarafından tespit edilmesi durumunda doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu değildir. 

- Sağlayıcı, risk teşkil eden ve kurallara aykırı bir bonusu kötüye kullanım tespit etmesi durumunda üyelere kayıp haklarını günlük olarak verebileceği hakkını saklı tutar.

- Biabet kural ihlali, bonus ihlali vb. durumlarda bonusu iptal etme, yatırımı iade edip kazanç silme hakkını ve değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

- Çoklu IP girişi, cihaz girişi, çoklu hesap gibi kayıp kural ihlallerinin tespit edilmesi durumunda, yeni açılan hesabın çekimleri 30 gün boyunca bloklanacaktır.

 

Bu içerik yardımcı oldu mu?

Başka sorularınız var mı? Bir talep gönder.